ENG
RUS

Täname!

14.10.2012

Sügav kummardus ja tänu kõigile, kes andsid oma panuse kontserdi HELI PUUDUTUS õnnestumisele! Aitäh, Ott Lepland, Birgit Õigemeel, Uku Suviste, Liis Lemsalu, Koit Toome, Jorma Puusaag ja Tõnis Mägi, suurepäraste esituste eest. Aitäh, kallis publik, kogu saal oli viimse kohani täis. Aitäh kõigile toetajatele, kes aitasid kaasa kontserdi korraldamisel ja aitäh kõigile, kes meie MTÜ-le aastast aastasse annetusi teinud.   

Vaata kontserdi HELI PUUDUTUS 2012 pilte Facebookist...

Saori kangast padjad

14.10.2012

Kinkisime kontserdi HELI PUUDUTUS esinejatele puuetega laste ja noorte kootud saori kangast etnostiilis padjad. Ka käsitööletis osteti kõik padjad ära ja jäi puudugi. Kui kellelgi on huvi, siis võtke aga julgelt ühendust ja saate tellida just endale sobivates värvitoonides ja mõõtudes padja. Iga padi on ainueksemplar. Piltidel toodud padjad on mõõtudega 40x40 cm ja ühe padja hind on 10 eurot.

 

 

 

 

Kontsert HELI PUUDUTUS kutsub!

27.09.2012

Ott Lepland, Birgit Õigemeel, Liis Lemsalu, Koit Toome ja Tõnis Mägi laulavad puuetega laste teraapiate toetuseks Tallinna Lauluväljaku klaassaalis 14. oktoobril 2012 kell 15.00.

Tule kuula kogu perega head muusikat ja muuda oma pühapäev heateoks. Piletid on müügil www.piletilevi.ee ja tund enne algust kohapeal. Uksed on avatud juba kell 14.00, et kõigil oleks võimalus minna meie põnevatesse töötubadesse, kus saab valmistada marmorpaberit, teha martsipanist kujusid või lihtsalt mängida. 

Avatud on heategevuslik kohvik just teile valmistatud parimate hõrgutistega. 

Annetused puuetega laste ja noorte toetamiseks: MTÜ Charity Pirital a/a 10220110912010 SEB Pank